Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykwalifikowanych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę.
Nasi pedagodzy pracują z niezwykłą pasją, sercem i zaangażowaniem. Wspomagają i ukierunkowują rozwój dzieci, mając na uwadze ich wrodzone predyspozycje i zdolności. Zajęcia odbywają się w
małych grupach. Umożliwia to indywidualne podejście do każdego dziecka. Nauczyciele stale podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc aktywny udział w spotkaniach metodycznych, kursach oraz szkoleniach. 

Dorota Kujda – Dyrektor przedszkola

Ukończyłam studia magisterskie na Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Od zawsze moim marzeniem była praca z dziećmi, która sprawia mi ogromną satysfakcję i przynosi nowe doświadczenia. Pragnę być nauczycielem kreatywnym, który swoimi pomysłami wywołuje uśmiech na twarzy dzieci. Staram się zaszczepiać w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania, by lepiej rozumiały otaczający je świat. Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie – staram się nim obdarzać i zarażać. Pełniąc funkcję dyrektora, spełniam się w pracy z dziećmi prowadząc zajęcia edukacyjne w najstarszej grupie przedszkolnej. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach samodzielności oraz wiary we własne możliwości. Podążam za myślą Janusza Korczaka „Szukaj własnej drogi. Poznaj siebie, zanim zechcesz dzieci poznać. Zdaj sobie sprawę z tego, do czego sam jesteś zdolny, zanim dzieciom poczniesz wykreślać zakres praw i obowiązków. Ze wszystkich sam jesteś dzieckiem, które musisz poznać, wychować i wykształcić przede wszystkim”.

Elżbieta Wysocka – Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką studiów podyplomowych z zakresu edukacji początkowej i reedukacji na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Od 20 lat pracuję z przedszkolakami i ciągle odkrywam w swojej pracy coś nowego a dzieci nadal zaskakują mnie swoją kreatywnością i ciekawością świata. Podczas zajęć staram się, aby każde dziecko miało możliwość budowania poczucia własnej wartości oraz, aby mogło poczuć się ważną częścią małej społeczności, jaką jest grupa przedszkolna. Jestem przekonana, że każde dziecko ma talent i ogromną satysfakcję sprawia mi pielęgnowanie dziecięcej ciekawości i otwartości oraz wspieranie maluchów w rozwijaniu ich pasji. Doświadczenie zawodowe pozwoliło mi współtworzyć program edukacyjny dla najmłodszych w Polin Muzeum Historii Żydów Polskich oraz program edukacji filmowej dla przedszkoli Nowe Horyzonty, realizowany w kinie „ Muranów”. Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów, które często jako pierwsze testują moje pomysły zabaw i zajęć plastycznych, sensorycznych z przedszkolakami.

Janina Czermak – Pomoc przedszkolna

Jestem osobą odpowiedzialną, obowiązkową, uczciwą i sumienną. Zawsze z dużym zaangażowaniem wykonuję swoje obowiązki, często wychodzę z inicjatywą pomocy innym. Z łatwością nawiązuję kontakt z przedszkolakami, ponieważ bardzo lubię dzieci, staram się otaczać je troską, opieką i pomocą. Czas spędzony w pracy z dziećmi przynosi mi wiele radości i pomaga zapomnieć o problemach i troskach dnia codziennego. Dzięki naszym przedszkolakom czuję się szczęśliwsza, a każdy kolejny dzień jest piękniejszy i lepszy od poprzedniego.

Agnieszka Kocuń – Logopeda

Jestem absolwentką Logopedii ogólnej i klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk w szkołach podstawowych oraz szpitalach m.in. w Klinice Otolaryngologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym oraz Przyszpitalnej Poradni Logopedycznej w Warszawie, jak również na oddziałach neurologicznych. Doświadczenie w pracy z dziećmi z m.in. z dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy oraz zaburzeniami ze spektrum autyzmu zdobywałam odbywając staże w poradniach i przedszkolach. Cały czas staram się wzbogacać swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach logopedycznych. Moją pasją jest praca z dziećmi. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie oraz holistycznie, starając się dobierać najlepsze metody terapii dostosowane do jego potrzeb oraz odkrywać i wydobywać potencjał moich małych podopiecznych.

Olga Prożalska – Język angielski

Nazywam się Olga Prożalska i jestem współwłaścicielką, metodyczką i lektorką języka angielskiego w CoolKids Academy – szkole językowej dla dzieci, stworzonej przez 2 szalone matki. Niezmiernie miło mi Państwa poznać. Gdyby chcieli Państwo zobaczyć, jak wygląda nasza praca „od kuchni”, serdecznie zapraszam na nasze zajęcia.

A teraz kilka słów o mnie: studiowałam filologię angielską na SWPS. Już w trakcie studiów pracowałam jako lektor w szkołach językowych i przedszkolach, gdzie tak naprawdę uczyłam się jak uczyć. W międzyczasie uczestniczyłam w niezliczonej liczbie szkoleń i warsztatów metodycznych, co praktykuję do dziś, bo jak wiadomo wiedzy nigdy za wiele. Nauczaniem zajmuję się od 2001 roku. Dlaczego? Bo nawet w najgorszy, najpodlejszy i najwstrętniejszy dzień, kiedy z łóżka wstać się nie chce, wchodząc na zajęcia z dziećmi, widzę gromadę biegnących dzieci, tulących mnie i krzyczących „hurrra psysła ciocia heloł”. Cztery magiczne słowa sprawiają, ze wstrętny dzień staje się „psepiekny” Prywatnie jestem mamą Neli, Niny i Soni, na których testuję moje nowe pomysły oraz właścicielką dwóch psiaków – adopciaków – Klapka i Pipi. Jeśli mam chwilę wolnego czasu, co raczej nie zdarza się często, uwielbiam szyć, gotować i chodzić do kina.

ŻEBY KÓZKA...

ma siedzibę w willowej dzielnicy Piaseczna, w bliskiej okolicy dorzecza Jeziorki i Zielonej oraz niedalekim sąsiedztwie uroczych przyrodniczo zakątków Zalesia Dolnego.